Corrective Raukšles užpildantis Kremas + Raukšles užpildantis Serumas + CC kremas paakių zonai 5 viename

198,00 

RAUKŠLES UŽPILDANTIS SERUMAS

Koreguojantis serumas  skirtas greitai ir veiksmingai kovoti su giliomis raukšlėmis ir veido išraiškos linijomis. Kartu apjungia peptidus ir kitas aktyvias medžiagas bei biologinį šveitimą, dėl kurių oda atrodo glotnesnė ir atjaunėjusi.  Po įprasto veido valymo, tepkite ir paskirstykite nedidelį serumo kiekį ant veido ir kaklo. Ant viršaus tepti koreguojantį kremą ar emulsiją. Vengti patekimo į akis. Tinka visiems odos tipams.

RAUKŠLES UŽILDANTIS KREMAS

Koreguojantis kremas skirtas greitai ir veiksmingai kovoti su giliomis raukšlėmis ir veido išraiškos linijomis. Kartu apjungia du užpildančius poveikius, dėl kurių oda atrodo pilnesnė ir putlesnė. Tam naudojamas peptidų ir aktyvių ingredientų derinys, mažinantis gilias raukšles ir išraiškos linijas. Po  įprasto veido valymo, tepkite ir paskirstykite nedidelį kremo kiekį ant veido ir kaklo. Vengti patekimo į akis . Tinka sausai odai.

5 IN 1 CC PAAKIŲ KREMAS

Paakių kremas su raukšles užpildančia hialiurono rūgštimi bei spalvą tobulinančia technologija. Mažą lašiuką kremo tepti apie akis ir švelniai sumasažuoti

Corrective Raukšles užpildantis Kremas + Raukšles užpildantis Serumas + CC kremas paakių zonai 5 viename

198,00 

Produkto kodas: 7835/1600 Kategorijos: ,
Prekių ženklai:Skeyndor