B-gelis Valomasis gelis riebiai / probleminei odai 200 ml

36,00 

Intensyvus valomasis gelis skirtas probleminei odai su bėrimų elementais, kuris aktyviai valo odą nuo nešvarumų. Dėl sudėtyje esančio AHA rūgščių kokteilio, gelis kovoja su uždegimais, pašalina hiperkeratozę valymo stadijoje, neleidžia susidaryti naujai, suminkština riebalinius kamščius. Tinka odai su rožinės požymiais. Ypatingoje gelio formulėje yra specialiai probleminei odai subalansuotas rūgštingumas. Rekomenduojamas kasdieniniam naudojimui. Sudėtyje nėra SLS, SLES.

Naudojimas: nedidelį kiekį gelio suputokite drėgnose rankose, užtepkite ant odos, pamasažuokite, ypatingą dėmesį skirdami probleminėms vietoms. Kruopščiai nuplaukite vandeniu.

Įspėjimai: Šiame gaminyje yra alfa hidroksi rūgščių (AHA), kurios gali padidinti odos jautrumą saulei. Naudokite apsaugos nuo saulės priemones, dėvėkite apsauginius drabužius ir apribokite saulės poveikį, kai naudojate šį produktą ir savaitę po to. Venkite patekimo į akis. Nustokite naudoti, jei atsiranda odos sudirgimas. Jei sudirgimas išlieka, kreipkitės į gydytoją. Laikyti 15-25°C temperatūroje.

Sudėtis: putoklio ir gluosnio ekstraktai, glikolio, pieno, fitino, salicilo ir azelaino rūgštys, arbatmedžio aliejus, karbamidas.

B-gelis Valomasis gelis riebiai / probleminei odai 200 ml

36,00 

Produkto kodas: 10552 Kategorijos: , , , ,
Prekių ženklai:ONmacabim