CHI (Cationic Hydration Interlink) visų priemonių pagrindas – teigiamai įkrautos šilko molekulės, kurios giliai įsiskverbia į plauką. Šilko aminorūgštis ir kiti aktyvūs ingredientai patikimai nukeliauja ir užfiksuojami pačiame plauko viduje. CHI atkuria plauko struktūrą ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.

[showhide type=“1″ more_text=“Daugiau…“ less_text=“Mažiau…“]

CHI 44 CERAMIC – tai saugus gamtos mineralų keraminis junginys, sukurtas bendradarbiaujant su NASA ekspertais. Jis susideda iš 44 komponentų ir yra viena pažangiausių kada nors žmogaus sukurtų medžiagų. Be to, šis junginys yra visiškai ekologiškas. Dėl junginio skleidžiamos infraraudonųjų spindulių šilumos dažų pigmentai prasiskverbia į pačią plauko žievę (korteksą). CHI dažai garantuoja, kad plaukų spalva nebluks neįtikėtinai ilgai ir išliks maksimaliai sodri.
Visų CHI priemonių pagrindas yra natūralus šilkas. Jis leidžia pasiekti stulbinamų rezultatų, gerina plauko būklę, išvaizdą, puoselėja jį, užtikrina ilgalaikį drėkinimą. Bet svarbiausia, kad šilko sudėtis yra maksimaliai panaši į žmogaus plauko sudėtį. Šilko baltymai turi 17 aminorūgščių iš 19 žmogaus plauko aminorūgščių.
CERAMINO INTERLINK COMPLEX – garantuoja aminorūgščių ir proteinų įsiskverbimą giliai į plaukus, kad šie būtų maksimaliai apsaugoti ir atgautų drėgmę.
CHI priemonės – unikalios, saugios ir pažangios.


[/showhide]

Visų BIOSILK priemonių pagrindas yra natūralus šilkas.
Šilkas leidžia pasiekti stulbinamų rezultatų, gerindamas plauko sveiką ir gražią išvaizdą. Šilko sudėtis yra maksimaliai panaši į žmogaus plauko sudėtį. Šilko baltymai turi 17 aminorūgščių iš 19 žmogaus plauko aminorūgščių. Būtent dėlto, ypač organiškai sąveikauja su plauko struktūra, priešingai nei riebalai ar sintetiniai polimerai.

[showhide type=“2″ more_text=“Daugiau…“ less_text=“Mažiau…“]

Šilkas sugeba išlaikyti drėgmę tris kartus už save sunkesnę.
Šilkas suteikia plaukams nuostabaus žvilgesio dėka ypatingos trimatės molekulės struktūros.
BIOSILK – revoliucinis šilkas jūsų plaukams. Priemonės puoselėja, stiprina, gaivina ir atkuria pažeistus plaukus. Naudojant naujausias technologijas, priemonės apsaugo plaukus nuo karščio, šalčio ir drėgmės.
BIOSILK priemonės – unikalios, saugios ir pažangios.


[/showhide]

LASIO keratininis tiesinimas nuo 2000 metų išlieka vienas iš saugiausių ir efektyviausių keratininių gydymų rinkoje.
Tai profesionalūs, novatoriški ir saugūs produktai.

[showhide type=“4″ more_text=“Daugiau…“ less_text=“Mažiau…“]

LASIO keratino molekulės prasiskverbia į plauko vidų, užpildo visas pažeistas vietas, sulygina plauko paviršių. Atstačius plaukuose keratino balansą, plaukai atgauna šilkinį žvilgesį, elastingumą, tampa stipresni ir sveikesni. LASIO siūlo rinktis iš dviejų keratinių tiesinimų – LASIO One Day ir LASIO Tropic. LASIO One day – sumažina plaukų pasišiaušimą ir ištiesina garbanotus plaukus iki 100%. Aktyvūs ingridientai-Methylene Glykol 0,02% (saugus, leistinas kiekis), pagal FDA JAV Maisto ir vaistų valdybą produktuose leidžiamas kiekis 0,2 Formaldehyde.
Phenoxyethanol (organinis cheminis junginys, naudojamas kaip konservantas). LASIO Tropic – išlieka 2-3 mėnesius. Sumažina plaukų pasišiaušimą ir ištiesina garbanotus plaukus iki 80%-90%. Aktyvūs ingridientas-Euxsyl- k 702, skystas konservantas, bekvapis, kuris leidžiamas naudoti kosmetikoje ir turintis draugišką PH 6 mūsų galvos odai.


[/showhide]

Moksliniai tyrimai, naujausios veikliosios sudedamosios dalys ir naujoviška gaminių sudėtis – štai kas sudaro SKEYNDOR produktų pagrindą. SKEYNDOR siekia matomų, tikrų rezultatų, tinkamų šiuolaikinėms reikliausioms klientėms ir klientams.

[showhide type=“5″ more_text=“Daugiau…“ less_text=“Mažiau…“]

Yra atlikti visų SKEYNDOR produktų dermatologiniai tyrimai, taip pat atliekami plataus vartojimo veiksmingumo tyrimai.


[/showhide]

HAIR MAX – stulbinanti galimybė pasirūpinti veiksminga pagalba nuo plaukų slinkimo ar plikimo. HAIR MAXX rezultatas:
– atgaivinti pažeisti plaukai
– pagreitėjęs jų augimas
– sustabdomas slinkimas bei retėjimas
– plaukai tampa stipresni bei tankesni

[showhide type=“6″ more_text=“Daugiau…“ less_text=“Mažiau…“]


[/showhide]

Esquire-tai profesionali plaukų priežiūros priemonių linija skirta stilingiems, drąsiems ir savimi pasitikintiems vyrams.

Elegantiškas, sodrus ir paslaptingas medienos aromatas atsispindi Esquire priemonėse.

[showhide type=“7″ more_text=“Daugiau…“ less_text=“Mažiau…“]

Išskirtinė linijos sudėtis:

– Redensyl-stiprina plaukus ir suteikia apimties, didina plaukų tankumą.
– Vitaminas E ir antioksidantai-suteikia plaukams blizgesio ir drėgmės.
– Keratinas-stiprina plaukų folikulus, skatina plaukų augimą.
– Provitaminas B5-drėkina plaukus ir suteikia elastingumo
– Ekstraktų mišinys-sabalpalmės, Chia sėklos, eukaliptas, Ashwagandha mišinys, kurie stiprina plaukus ir suteikia sveikų plaukų išvaizdą.
[/showhide]

Unikali Triskell botanical treatment linija, atkeliavusi iš Italijos tam, kad galvos oda ir plaukai taptų stipresni, sveikesni ir ryškesni.

Ši linija sukurta iš begalinės meiles gamtai ir ypatinga tuo, kad turi 12 išskirtinių ekstraktų (goji uogos, alavijas, dilgėlė, arganas, jonažolė, varnalėša, šalavijas, medetka, citrina, levanda, rozmarinas, ramunėlė), skirtu plaukų bei galvos priežiūrai.

[showhide type=“11″ more_text=“Daugiau…“ less_text=“Mažiau…“]

Visos priemonės yra be parabenų, sulfatų, dažiklių, lanolino, ftalatų ir alergenų.

4-os Triskell linijos padeda pašalinti galvos odos problemas (atpalaiduojanti, nuo pleiskanų, riebiai galvos odai-balansuojanti, energizuojanti) ir 4-os linijos skirtos plaukų priežiūrai (restruktūrizuojanti, drėkinanti, saulės ir dažytų plaukų).

Triskell gamintojas siūlo ir terapinį plonų, chemiškai pažeistų plaukų atkurimą-procedūrą TRISKELL Filler, kuri atkuria plaukus, gražina jiems jaunystę ir suteikia šilko švelnumo bei spindesio.

Taip pat gamintojas siūlo produktus galvos odos valymui, kuris padeda išvalyti užsiteršusią, riebaluotis linkusią galvos odą, jis taip pat tinka slenkančių plaukų priežiūrai.
[/showhide]