Prekiniai ženklai

Posted on by

CHI (Cationic Hydration Interlink) visų priemonių pagrindas – teigiamai įkrautos šilko molekulės, kurios giliai įsiskverbia į plauką. Šilko aminorūgštis ir kiti aktyvūs ingredientai patikimai nukeliauja ir užfiksuojami pačiame plauko viduje. CHI atkuria plauko struktūrą ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.

Visų BIOSILK priemonių pagrindas yra natūralus šilkas.
Šilkas leidžia pasiekti stulbinamų rezultatų, gerindamas plauko sveiką ir gražią išvaizdą. Šilko sudėtis yra maksimaliai panaši į žmogaus plauko sudėtį. Šilko baltymai turi 17 aminorūgščių iš 19 žmogaus plauko aminorūgščių. Būtent dėlto, ypač organiškai sąveikauja su plauko struktūra, priešingai nei riebalai ar sintetiniai polimerai.

LASIO keratininis tiesinimas nuo 2000 metų išlieka vienas iš saugiausių ir efektyviausių keratininių gydymų rinkoje.
Tai profesionalūs, novatoriški ir saugūs produktai.

Moksliniai tyrimai, naujausios veikliosios sudedamosios dalys ir naujoviška gaminių sudėtis – štai kas sudaro SKEYNDOR produktų pagrindą. SKEYNDOR siekia matomų, tikrų rezultatų, tinkamų šiuolaikinėms reikliausioms klientėms ir klientams.

HAIR MAX – stulbinanti galimybė pasirūpinti veiksminga pagalba nuo plaukų slinkimo ar plikimo. HAIR MAXX rezultatas:
– atgaivinti pažeisti plaukai
– pagreitėjęs jų augimas
– sustabdomas slinkimas bei retėjimas
– plaukai tampa stipresni bei tankesni

Esquire-tai profesionali plaukų priežiūros priemonių linija skirta stilingiems, drąsiems ir savimi pasitikintiems vyrams.

Elegantiškas, sodrus ir paslaptingas medienos aromatas atsispindi Esquire priemonėse.

Unikali Triskell botanical treatment linija, atkeliavusi iš Italijos tam, kad galvos oda ir plaukai taptų stipresni, sveikesni ir ryškesni.

Ši linija sukurta iš begalinės meiles gamtai ir ypatinga tuo, kad turi 12 išskirtinių ekstraktų (goji uogos, alavijas, dilgėlė, arganas, jonažolė, varnalėša, šalavijas, medetka, citrina, levanda, rozmarinas, ramunėlė), skirtu plaukų bei galvos priežiūrai.